ساعت حضور و غیاب تایگر مدل t-38787 نمایش بزرگتر

ساعت حضور و غیاب تایگر مدل t-38787

121314000003

محصول جدید

  • دستگاه حضور و غیاب تایگر T38787
  • طراحی زیبا
  • تشخیص چهره پیشرفته
  • اکسس کنترل ساده
  • 2000چهره و 3000 الگوی اثر انگشت
  • شناسایی سریع
  • گارانتی یک ساله

جزییات بیشتر

500 قلم

8,360,000 تومان بدون مالیات.

مشخصات

صفحه نمایش4.3 اینچ

اطلاعات بیشتر


دستگاه حضور و غیاب T38787

برند تایگر نزدیک به 20 سال است که در زمینه تولید دستگاه های کنترل دسترسی فعالیت کرده و محصولات خود را با دوام و کیفیت هر چه بیش تر و بالاتر روانه بازار کند. جدیدترین دستگاه حضور و غیاب تایگر می تواند لقب دستگاه حضور و غیاب مدل T38787 باشد، که با تعیین هویت چند گانه از قبیل چهره، اثر انگشت، کارت بدون تماس RFID می تواند کیفیت خود را ارایه کند. در ادامه مطلب به بررسی این محصول جدید کمپانی تایگر خواهیم پرداخت و مشخص خواهد شد که قیمت دستگاه حضور و غیاب تایگر مدل T38787 نسبت به کارایی و کیفیتی که ارایه می دهد اقتصادی و منطقی به نظر می رسد.
مشخصات فنی دستگاه حضور و غیاب تایگر T38787

شناسایی چهره در این دستگاه حضور و غیاب با سرعت و کیفیتی بی نظیر از طریق اسكن اسکلت بندی صورت و کدگذاری فاصله اجزای صورت كاربرانجام می شود و از طرفی طول عمر دستگاه طولانی بوده چون تماس مستقیم با کاربر را نداشته و احتمال آسیب رسیدن به دستگاه به صفر می رسد. از قابلیت های دیگر این دستگاه نصب به صورت out door و شناسایی چهره در زیر نور آفتاب می باشد. با خرید دستگاه حضور و غیاب تایگر مدل T38787 شما از یک دستگاه با مشخصات فنی زیر بهره خواهید برد:

    پروتکل ارتباطیTCP/IP, RS232/485, USB Host
    ۲,۰۰۰ چهره و ۳,۰۰۰ الگوی اثر انگشت
    الگوریتم پیشرفته تشخیص چهره
    اكسس كنترل ساده
    طراحی زیبا

دستگاه حضور و غیاب تایگر t38787

همچنین از لحاظ نرم افزاری، نرم افزار حضور و غیاب تایگر برای محاسبه دقیق کارکرد پرسنل مورد استفاده قرار می گیرد ، که بوسیله نرم افزار می توان به طور دقیق اضافه کار ، کسرکار ، مرخصی و ماموریت را محاسبه و گزارش گیری های متنوع را دریافت نمود. ویژگی ها و امکانات نرم افزار حضور و غیاب تایگر مدل T38787 به شکل زیر تعریف می شود:

    کاربری و نصب آسان
    پایگاه داده sql
    امکان تعریف افراد در چارت های سازمانی مختلف به همراه عکس پرسنلی
    تعریف شیف های کاری مختلف برای کارکنان(عادی، موقت، ساعتی، چرخشی و …)
    تعریف انواع پارامترهای مربوط بر اساس نیاز هر سازمان(مأموریت، اضافه کار، کسر کار و …)
    تعریف مدیران متعدد و تخصیص دسترسی های مختلف برای هر شخص
    امکان ثبت ساعت ورود و خروج های فراموش شده بصورت دستی
    گزارش های متنوع (خروجی PDF, TXT,Excel و …)

جمع بندی و گارانتی

به طور کلی اگر به دنبال دستگاهی برای تشخیص هویت با کاربری چند گانه اعم از تشخیص چهره، اثر انگشت، کارت بدون تماس و...هستید و در کنار این خصوصیات خواستار قیمتی معقول هستید دستگاه حضور و غیاب تایگر مدل T38787 می تواند یکی از گزینه های شما برای انتخاب قرار بگیرد. بحث مهمی که باید در خرید هر محصول به آن پرداخته شود گارانتی و ضمانت پس از خرید است. کمپانی تایگر برای این دستگاه حضور و غیاب مانند دیگر تولیدات خود گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش 10 ساله در نظر دارد تا مشتریان با خیالی آسوده نسبت به خرید این محصول اقدام کنند.