برترین و پربازدیدترین سایت‌های ایرانی کدامند؟

1340988161_topsites

معمولا افراد به دنبال برترین های هر صنفی هستند و بر همین اساس ما قصد داریم برترین سایت های ایرانی را به شما معرفی کنیم تا به راحتی از خدمات آنها استفاده کنید. در ایران سایت های مختلفی وجود دارد که برخی از آنها پربازدید هستند. طی بررسی های بعمل آمده لیست سایت های پربازدید ایرانی بر اساس تعداد بازدید بدست آمده که در ادامه آنها را ذکر خواهیم کرد.

به طور کلی برای رتبه بندی سایت ها بر اساس تعداد بازدیدکننده از رتبه بندی الکسا (Alexa) استفاده می شود. الکسا سرویسی است که سایت های اینترنتی را بر اساس تعداد بازدیدکننده رتبه بندی می کند. سرویس الکسا میلیون ها سایت و صفحه اینترنتی را بصورت روزانه بررسی می کند و بر طبق اطلاعات جمع آوری شده و با استفاده از روشهای منطقی و محاسباتی در پایان روز کل سایت ها را رتبه بندی می نماید. در این رتبه بندی ها کمترین عدد یک می باشد و هرچه رتبه به این عدد نزدیک تر باشد به معنی بهتر بودن آن می باشد. هرچه رتبه سایت بالاتر برود به معنی بازدید کمتر و بدتر بودن آن می باشد.

با توجه به نکات مذکور رتبه بندی های سرویس الکسا به دو صورت رتبه بندی جهانی و رتبه بندی کشوری می باشد. رتبه بندی جهانی سایت های برتر دنیا را بر اساس بازدید رتبه بندی می کند و رتبه بندی کشوری سایت های یک کشور را بر اساس ترافیک ورودی از آن کشور رتبه بندی می نماید. اما این مطلب در مورد رتبه بندی کشوری آن هم کشور ایران می باشد. ما قصد داریم بر اساس رتبه بندی کشوری الکسا برترین سایت های ایرانی را به شما معرفی نماییم.

لیست برترین سایت های ایرانی

بر اساس اطلاعاتی که از رتبه بندی الکسا در انتهای سال ۹۶ جمع آوری کرده ایم سایت های برتر ایران که در حقیقت برترین سایت های ایرانی می باشند و در بین سایت های ایران پربازدیدترین سایت ها هستند را در لیستی قرار داده ایم. باید توجه داشته باشید که برترین سایت های ایرانی به این معنی نیست که تمام سایت ها ایرانی هستند و تعدادی از سایت های موجود در لیست خارجی می باشند.

در حقیقت این لیست حاوی پربازدیدترین سایت ها از ایران است که ممکن است در بین آنها سایت های خارجی نیز وجود داشته باشند. در ادامه لیست پربازدید ترین سایت های ایرانی سال ۹۶ را مشاهده کنید.

۱- Google.com
موتور جستجوی گوگل نه تنها در ایرانی بلکه در کل دنیا برترین سایت و پربازدیدترین سایت می باشد که البته در ایران نیز به همین صورت می باشد. گوگل در ایران و جهان رتبه ۱ را به خود اختصاص داده است و چند سالی می شود که این رتبه به اشغال گوگل در آمده است. کاربران بسیاری روزانه از این موتور جستجو استفاده می کنند و اطلاعات مورد نظر خود را از طریق آن بدست می آورند.

در دنیا موتورهای جستجوی مختلفی نظیر یاهو، بینگ، اسک و … وجود دارد که هر یک بازدیدکننده بالایی دارند اما هیچ کدام همچون گوگل رشد نکرده اند. در حقیقت نقطه قوت گوگل کیفیت نتایج جستجوی آن می باشد. برخی کاربران ایرانی علاوه بر استفاده های رایج از فرصت تبلیغات متنی گوگل نیز استفاده کرده و بازدید سایت خود را افزایش می دهند.

۲- Aparat.com
دومین سایت پربازدید ایران اما ایرانی است. سرویس اشتراک و مشاهده ویدیو آپارات پربازدیدترین سایت ایرانی است که البته برترین سایت اشتراک گذاری ویدئو در ایران نیز است که از سال ۱۳۸۹ و با فیلترینگ یوتیوب شروع به کار کرده است و الان تبدیل به دومین سایت پربازدید کشور و صدمین سایت برتر دنیا شده است.

نقطه قوت آپارات را می توان در فیلتر شدن YouTube دید. زیرا با فیلتر شدن آن کاربران ایرانی نیاز به یک سرویس ویدیو داشتند و به همین دلیل به آپارات روی آوردند. سایت آپارات متعلق به یکی از شرکتهای کسب و کار آنلاین و استارتاپی می باشد که سایت های برتر دیگری نیز در کارنامه خود دارد.

۳- Digikala.com
سایت دیجی کالا سایتی ایرانی برای خرید آنلاین می باشد که در سال ۱۳۸۵ راه اندازی شد و هدف آن ایجاد کسب و کار فروشگاه آنلاین ایرانی بوده است. در ابتدا این شرکت تنها به فروش محصولات دیجیتال اقدام می کرد اما رفته رفته گستره کالاهای خود را افزایش داد. اکنون دیجی کالا بزرگ ترین فروشگاه آنلاین کشور است که در رتبه بندی جهانی نیز رتبه زیر ۲۰۰ را به خود اختصاص داده است. فروشگاه دیجی کالا توانست پایه گذار خرید اینترنتی و فروشگاه آنلاین در ایران باشد.

۴- Varzesh3.com
سایت پربازدید و معروف ورزش سه که به انتشار اخبار ورزشی ایران و جهان با انواع رسانه های متن، تصویر و ویدیو می پردازد. محبوبیت این سایت ناشی از فوتبال است و علاقه ایرانی ها به فوتبال باعث شده کاربران بسیاری به دنبال اخبار فوتبالی و نتایج بازی های فوتبال وارد این سایت شوند. همین امر باعث شده سایت ورزش سه بازدید بالایی را داشته باشد و یکی از برترین سایت های ایرانی باشد.

در حقیقت ایت سایت منبع اصلی اخبار ورزشی در کشور می باشد و بسیاری از سایت های خبری اخبار ورزشی خود را از این سایت بازنشر می کنند. گفته شده ویدیوهای این سایت سهم بالایی در بازدید آن دارند و طبق آمار مشخص شده است که بیش از ۹۰ درصد بازدیدکنندگان این سایت آقا می باشند.

۵- Instagram.com
یکی از برترین شبکه های اجتماعی دنیا که در ایرانی نیز از محبوبیت فوق العاده ای برخوردار می باشد. اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین سایت هایی است که مربوط به شبکه اجتماعی می باشد که در ایران نیز کاربران زیادی دارد. طبق آمار این شبکه اجتماعی در ایران حدود ۲۴ میلیون کاربر دارد و می توان گفت که بیشتر کاربران ایرانی اینستاگرام بطور روزانه از آن استفاده می کنند و تصاویر خود را در آن اشتراک گذاری می نمایند.

۶- Wikipedia.org 
دانش نامه یا دایره المعارف ویکی پدیا که در آن مطالب آموزشی مختلفی وجود دارد و از آن بعنوان مرجع مطالب آموزشی و مقالات یاد می شود به طوری که اگر تا به حال در خصوص مطالب مختلفی در اینترنت جستجو کرده باشید حتما نام ویکی پدیا را در ابتدای جستجو خواهید دید.

ویکی پدیا در مورد بسیاری از چیزها مطلب دارد که کاربران می توانند آن ها را مطالعه کنند. در این سایت محتوا برای بسیاری از زبان ها وجود دارد که البته نوشتن و ویرایش مطالب و اسناد آن با کمک کاربران انجام می شود. ویکی پدیا برای زبان های مختلف مطلب دارد که فارسی نیز یکی از آنها می باشد.

۷- Shaparak.ir
ساپرک سایت پرداخت آنلاین می باشد که تحت نظر شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارت شاپرک می باشد. با توجه این که پرداخت های آنلاین از طریق این سایت آنجام می شود و روزانه تعداد زیادی پرداخت اینترنتی وجود دارد، این سایت رتبه بالایی در بین سایت های ایرانی کسب کرده است.

۸- Yahoo.com
سرویس ارائه خدمات ایمیل یاهو در سال ۱۹۹۴ میلادی راه اندازی شد. در ابتدا تنها سرویس پست الکترونیک داشت اما رفته رفته خدمات دیگری نظیر موتور جستجو، سرویس آب و هوا، نقشه آنلاین، سایت خبری و … نیز راه اندازی کرد. در ابتدا یاهو رقیب گوگل اما نتوانست خود را به گوگل برساند و فضای وب و اینترنت را از دست داد. اگرچه این موتور جستجو همچون گوگل نیست اما روزانه میزان ترافیک بالایی را به خود اختصاص می دهد.

۹- Telewebion.com
تلویبیون در حقیقت تلوزیون آنلاین است که از ادغام دو عبارت تلویزیون و وب بدست آمده است. این سایت حاوی آرشیو کامل برنامه های تلویزیون می باشد. کاربرانی که به تلوزیون دسترسی ندارند یا زمان برنامه ها را از دست می دهند می توانند از این طریق برنامه مورد نظر خود را مشاهده نمایند.

۱۰- Beytoote.com
پورتال بیتوته سایتی جامع است که از محتوای متنوع و عمدتا سرگرمی انباشته شده است که با هدف ارائه محتوای جامع از تمامی حوزه ها راه اندازی شده است و امروز به عنوان یکی از برترین سایت های ایرانی به حساب می آید. کمتر موضوعی را می توان پیدا کرد که در خصوص آن در بیتوته مطلبی وجود نداشته باشد .

۱۱- Namnak.com
نمناک نیز همچون بیتوته سایتی جامع در خصوص همه موضوعات مخصوصا سرگرمی می باشد که محتوای مختلفی در آن قرار گرفته است. در حقیقت باید گفت نمناک و بیتوته دو سایت رقیب هم می باشند که رتبه های نزدیک به هم نیز دارند.

۱۲ – Divar.ir
سایت خرید و فروش آنلاین کالاهای دست دوم که در آن کاربران نیازمندی های رایگان خود را روی دیوار نصب می کنند تا مشتری برای آن پیدا شود. دیوار یکی از استارتاپ های موفق ایرانی است که توانسته فضای نیازمندی های اینترنتی را متحول کرده و بازار وب را در دست خود بگیرد. تقریبا تمام ایرانی ها با دیوار آشنا هستند و حتما آن استفاده کرده اند. در دیوار می توان به راحتی کالاهای دست دوم را مشاهده کرد و در صورت نیاز اقدام به خرید آنها نمود.

۱۳- Bankmellat.ir
سایت بانک ملت که با توجه به تعداد بالای تراکنش و پرداخت های آنلاین آن در زمره پربازدیدترین سایت های ایرانی قرار گرفته است. به نظر می رسد علت اصلی این موضوع نیز صفحه پرداخت آنلاین این سایت می باشد که در بسیاری از فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

۱۴- Telegram.org
پیام رسان تلگرام که در مدت کوتاهی در ایران رشد زیادی پیدا کرد که اطلاعات کانال ها را در سایت خود نمایش می دهد.

با توجه به مقبولیت بالای این پیام رسان و جستجوی زیاد کاربران برای پیدا کردن کانال ها این سایت چنین رتبه ای پیدا کرده است.

۱۵- Namasha.com
دومین سایت اشتراک رایگان ویدئو در ایران بعد از آپارات است که البته رتبه آن نسبت به آپارات بسیار پایین تر می باشد. نماشا تا حدودی رقیب آپارات می باشد اما توانایی دستیابی به رتبه آپارات را ندارد. 

۱۶- Bamilo.com
دومین سایت ایرانی فروش اینترنتی کالا بامیلو است که در سال ۲۰۱۳ میلادی راه اندازی شد و توانست در همان ابتدا رشد خوبی پیدا کند. بامیلو کار خود را با مد و لباس آغاز کرد و اکنون بیش از ۳۵۰ کارمند دارد که روزانه تعداد زیادی خرید اینترنتی را برای آنها ارسال می کند.

۱۷- Blogfa.com
سرویس وبلاگ بلاگفا یکی از قدیمی ترین و البته محبوب ترین سرویس های ارائه خدمات وبلاگی می باشد که در میان پربازدیدترین سایت های ایران قرار گرفته است. این سایت به خاطر زیرمجموعه های وبلاگی خود و بازدید بالای آنها رشد خوبی داشته است.

۱۸- Ninisite.com
نی نی سایت مرجعی برای امور مربوط به کودکان و مادران می باشد و در آن برای والدین درباره بارداری، مراقبت از کودک و نوزاد و همچنین تربیت فرزن مطالب خوبی منتشر شده است که می توان از آن بعنوان مرجعی کامل جهت مطالعه سبک زندگی و خانواده در کشور استفاده کرد.

۱۹- Bmi.ir
سایت بانک ملی ایران و البته دومین سایت بانکی برتر کشور بعد از سایت بانک ملت. در این مورد نظر صفحات پرداخت باعث رشد این سایت شده است.

۲۰- Yjc.ir
سایت باشگاه خبرنگاران جوان که در آن اخبار روز ایران و جهان منتشر می شود و از آن بعنوان مرجع رسمی اخبار یاد می شود. این سایت تحت نظر سازمان صدا و سیما می باشد و اخبار خود را از این طریق بدست می آورد.

۲۱- Film2movie.co
فیلم تو مووی سایتی برای دانلود رایگان فیلم و سریال است که در آن انواع فیلم های سینمایی و خانگی ایرانی و خارجی قرار گرفته است و کاربران علاقه مند به فیلم در این سایت فعالیت می کنند.

۲۲- Jamnews.com
سایت جام نیوز سایتی خبری است که با موضوع ارائه اخبار پربازدید و تازه در وب و شبکه های ماهواره ای و تلویزیونی فعالیت می کند. این سایت جدیدترین اخبار را در اختیار کاربران قرار می دهد.

۲۳- T.me
آدرس کوتاه سایت تلگرام است که برای سهولت در تایپ و دسترسی به لینک کانال ها به این صورت قرار گرفته است. این سایت نیز همچون سایت تلگرام اطلاعات کانال ها را به کاربران ارائه می دهد. طبق آمار مشخص شده است که تلگرام یکی از محبوب ترین اپلیکیشن ها در ایران می باشد.

۲۴- Farsnews.com
سایت خبرگزاری فارس با نام فارس نیوز یکی از معتبرترین مراجع خبری کشور است که اخبار روز را در عرصه های مختلف منتشر می کند.

۲۵- Tebyan.net
سایت موسسه فرهنگی تبیان که در حوزه های مختلف خبری با رویکرد فرهنگی و مذهبی فعالیت می کند و اخبار و مطالب مختلف فرهنگی مذهبی را برای کاربران منتشر می کند. لازم به ذکر است که تبیان یکی از قدیمی ترین سایت های تولید محتوا کشور می باشد.

۲۶- P30download.com
سایت پی سی مرجع دانلود فایل های مختلف و کاربردی نظیر نرم افزار، بازی و فایل های آموزشی می باشد که کاملا شناخته شده بوده و به عنوان مرجع دانلود شناخته می شود. پی سی دانلود در سال ۸۴ راه اندازی شد و اکنون بزرگ ترین مرجع دانلود در ایران می باشد.

۲۷- Hamgardi.com
سایت همگردی پرتالی جامع برای سفر است که مطالبی در خصوص ایرانگردی، جهانگردی و سفر منتشر می کند. این سایت به معرفی بهترین مقاصد گردشگری می پردازد و راهنمای مناسبی برای مسافرت ها می باشد.

۲۸- Setare.com
مجله اینترنتی ستاره سایتی با محتوای مختلف در زمینه های آشپزی، مد، دکوراسیون، آموزشی و … می باشد که مطالب مفیدی را در اختیار کاربران قرار می دهد.

۲۹- Stackoverflow.com
سایت پرسش و پاسخ در حوزه برنامه نویسی است که یکی از پربازدیدترین سایت ها از ایران می باشد. این سایت اگرچه خارجی است و زبان فارسی در آن وجود ندارد اما با توجه به نیاز کاربران ایران به آموزش های برنامه نویسی این کاربران از مطالب انگلیسی این سایت استفاده می کنند.

روزانه هزاران کاربر از این سایت استفاده می کنند که بخش عمده ای از ایرانی هستند.

۳۰- Linkedin.com
لینکدین شبکه اجتماعی تجاری است که برای مشاغل و تاجران ساخته شده است. لینکدین در سال ۲۰۰۲ میلادی راه اندازی شد و با توجه به نیاز بازار به سرعت مورد توجه صاحبان کسب و کار قرار گرفت.

۳۱- Isna.ir
ایسنا که مخفف عبارت خبرگزاری دانشجویان ایران است یکی از پربازدیدترین سایت های خبری و مرجع اخبار معتبر در کشور می باشد.

۳۲- Irib.ir
سایت سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران که در آن مطالب و اخبار مرتبط با این سازمان قرار دارد. همچنین کاربران از طریق این سایت از برنامه های تلویزیونی صدا و سیما مطلع می شوند. لازم به ذکر است که امکان مشاهده آنلاین تلویزیون بصورت پخش زنده نیز در این سایت وجود دارد.

۳۳- Tabnak.ir
سایت خبری تحلیلی تابناک یکی دیگر از سایت های خبری کشور می باشد که با موضوع ارائه آخرین اخبار فعالیت دارد. گفته می شود تابناک بطور روزانه بیش از ۴۰۰ هزار بازدید دارد.

۳۴- Mizanonline.com
سایت میزان آنلاین سایت خبری و خبرگزاری رسمی قوه قضاییه می باشد که در آن اخبار مربوط به قوه قضاییه و دیگر اخبار مربوط به این حوزه منتشر می شود.

۳۵- Sheypoor.com
سایت نیازمندی های آنلاین شیپور سایتی همچون دیوار می باشد که در زمینه نیازمندی های رایگان فعالیت می کند و کاربران در آن اقدام به خرید و فروش، استخدام و خدمات فعالیت می کنند. شیپور دومین بازار فروش کالاهای دست دوم بعد از دیوار می باشد. البته باید توجه داشت که احتمال کلاهبرداری در شیپور وجود دارد.

۳۶- Zoomit.ir
سایت زومیت سایتی خبری  با محتوای فناوری و تکنولوژی می باشد که محتوای مناسبی را در این حوزه منتشر می کند. این سایت پرطرفدارترین مجله آی تی در کشور می باشد و جدیدترین اخبار دیجیتال در آن قرار می گیرد.

۳۷- Mehrnews.com
سایت خبرگزاری مهر یکی از معروف ترین خبرگزاری ها و سایت های خبری کشور می باشد که منبع خبری بسیاری از خبرگزاری داخلی و خارجی می باشد.

۳۸- Blog.ir
سایت بلاگ سرویس وبلاگ است که متعلق به شرکت بیان می باشد و به کاربران ایرانی خدمات وبلاگ نویسی رایگان ارائه می دهد.

۳۹- Time.ir
اعلام اعلام ساعت و تاریخ رسمی ایران به همراه تقویم دارای مناسبت های ملی و مذهبی که در زمره پربازدیدترین سایت های ایران می باشد. رتبه تایم دات آی آر در الکسا نشان دهنده مراجعه پرشمار ایرانی ها برای مشاهده ساعت و تقویم آنلاین است.

۴۰- Telegram.me
یکی دیگر از دامنه های پیام رسان تلگرام که بسیار مورد استقبال کاربران ایران است.

۴۱- Tamin.ir
سایت رسمی و دولتی سازمان تامین اجتماعی ایران که با توجه به افراد زیاد تحت پوشش این سازمان و نیاز آنها به دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه های سازمان تامین اجتماعی این سایت رتبه بالایی کسب کرده است.

۴۲- Tarafdari.com
سایت طرفداری بعد سایت ورزش سه دومین سایت ورزشی کشور است که طرفداران زیادی دارد. در این سایت مطالب ورزشی مختلف از جمله آخرین اخبار ورزشی و برنامه مسابقات فوتبال در اختیار کاربران قرار می گیرد.

۴۳- Asriran.com
سایت خبری عصر ایران یکی از پربازدیدترین و محبوب ترین سایت های خبری در ایران است. علاوه بر اخبار روز ایران و جهان در این سایت، دیگر مطالب پزشکی، روان شناسی، سرگرمی و دیگر مطالب خواندنی نیز قابل دسترسی هستند.

۴۴- Sanjesh.org
سایت سازمان سنجش آموزش کشور که در آن علاوه بر اعلام اخبار و اطلاعیه های این سازمان در خصوص کنکورها، نتیجه کنکور داوطلبان نیز در آن قرار می گیرد. 

۴۵- Otaghkhabar24.com
اتاق خبر ۲۴ سایتی برتر و پربازدید جهت ارائه آخرین و جدیدترین اخبار روز ایران و جهان می باشد.

۴۶- Tasnimnews.com
سایت خبرگزاری تسنیم بعنوان یکی از شناخته شده ترین خبرگزاری های کشور می باشد که هنوز زمان زیادی از تاسیس آن نگذشته است.

۴۷- Soft98.ir
سافت ۹۸ مرجع دانلود رایگان انواع فایل های رایانه ای و نرم افزار می باشد که در آن انواع نرم افزارها وجود دارد. ایت سایت  پس از پی سی دانلود پربازدیدترین سایت دانلود نرم افزار در ایران می باشد.

۴۸- Arga-mag.com
مجله اینترنتی آرگا سایتی جهت ارائه مطالب مفید در زمینه های مختلف با محوریت سرگرمی می باشد که همچون سایت بیتوته می باشد.

۴۹- Bama.ir
سایت باما موتور جستجوگر خودرو می باشد که کاربران و افرادی که می خواهند در خصوص خودرو اطلاعات کسب نمایند می توانند از این سایت استفاده کنند. همچنین این سایت قیمت خودروها را نیز در خود قرار داده است.

۵۰- Google.de
سایت گوگل با دامنه آلمانی است که توسط ایرانی ها مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع کاربران ایرانی از طریق دامنه .de از گوگل آلمانی استفاده می کنند.

۵۱- Khabaronline.ir
خبرآنلاین سایتی است که به ارائه اخبار ایران و جهان فعالیت دارد و در میان کاربران وب شناخته شده می باشد. سایت خبرآنلاین مدت طولانی است که یکی از به روزترین و محبوب ترین خبرگزاری های کشور به حساب می آید.

۵۲- Github.com
گیت هاب سرویس میزبانی وب جهت بارگذاری فایل های سیستمی و پروژه‌های رایانه ای می باشد. توسعه دهندگان فایلهای برنامه نویسی خود را که اوپن سورس هستند در این سایت منتشر می کنند.

سایت گیت هاب برای ایرانی ها نیز خیلی مفید بوده و کاربران و توسعه دهندگان ایرانی از آن استفاده زیادی می کنند.

۵۳- Bartarinha.ir
مجله آنلاین اینترنتی و سبک زندگی برترین ها که مطالب مختلفی از سبک زندگی را منتشر می کند و از جمله پربازدیدترین سایت های خبری ایران می باشد. سایت برترین ها در سال ۹۶ رتبه اول برترین سایت خبری ایران در جشنواره وب ایران را کسب کرد.

۵۴- Google.nl
سایت هلندی گوگل که در ایران نیز بازدید دارد و دامنه آن .nl می باشد که این دامنه برای کشور هلند است.

۵۵- Filimo.com
فیلمیو سایت زیرمجموعه آپارات است که جهت تماشای فیلم بصورت آنلاین راه اندازی شده است. کاربران می توانند از این سایت جهت تماشای آنلاین بهترین فیلم و سریال ها استفاده نمایند.

۵۶- Shatel.ir
سایت شرکت شاتل ارائه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت ADSL در ایران می باشد.

۵۷- Nex1music.ir
نکس وان موزیک برترین سایت آهنگ و دانلود موزیک ایران که مجموعه کاملی از آلبوم های موزیک و موسیقی خواننده های ایران و خارجی را در خود جای داده و برای دانلود در اختیار کاربران قرار داده است.

۵۸- Shahrekhabar.com
شهر خبر جستجوگر خبر است که با هوش مصنوعی به جستجو و جمع آوری اخیرا از سایت های دیگر فعالیت دارد و نتایج را در اختیار کاربران قرار می دهد. 

۵۹- Microsoft.com
سایت رسمی شرکت بزرگ مایکروسافت که در آن مطالب مرتبط با خود را منتشر می کند. اما به نظر می رسد علت رتبه بالای آن بازکردن اجباری آن توسط اینترنت اکسپلورر می باشد.

۶۰- Niniban.com
سایت نی نی بان همچون سایت از نی نی سایت در رابطه با موضوعات کودک و بارداری می باشد. در این سایت اطلاعات مفید و جامعی در خصوص دوران بارداری تا تولد فرزند و همچنین نکات بهداشت و تربیتی کودکان در اختیار کاربران قرار گرفته است.

۶۱- Bpi.ir
سایت بانک پاسارگاد یکی از بانک های معروف کشور که دارای صفحه پرداخت آنلاین می باشد و عمده بازدید آن از طریق همان صفحه می باشد.

۶۲- Mashreghnews.ir
سایت خبری مشرق معروف به مشرق نیوز اراده دهنده تازه ترین اخبار داخلی و خارجی در تمام حوزه های خبری می باشد. لازم به ذکر است که این سایت همیشه در صدر لیست برترین خبرگزاری های ایران بوده است. همچنین در این سایت مطالبی به جز اخبار نیز قرار می گیرد.

۶۳- Mihanblog.com
میهن بلاگ سرویس محبوب ارائه دهنده وبلاگ می باشد که کاربران بسیاری را به خود جلب کرده و تا به حال تعداد زیادی وبلاگ در آن ثبت شده است.

۶۴- ۹۰tv.ir
سایت رسمی برنامه ورزشی نود که از تلوزیون پخش می شود فضای مجازی نیز طرفداران بسیاری دارد. در این سایت جدول کامل زمان مسابقات فوتبال و همچنین آرشیو کامل برنامه های نود به همراه اخبار دنیای ورزش منتشر می شود.

۶۵- Salamdl.info
سلام دانلود، سایتی جهت دانلود انواع فیلم و سریال داخلی و خارجی می باشد که به صورت رایگان برای کاربران قرار داده شده اند.

۶۶- Tamasha.com
سایت تماشا در کنار دو سایت آپارات و نماشا دیگر سرویس های آنلاین اشتراک ویدئو می باشد که در بین ایرانی ها بسیار محبوب است و در آن ویدیوهای بسیاری توسط کاربران اشتراک گذاری شده است.

۶۷- Subf2m.co
سایت ارائه زیرنویس فیلم که در آن زیرنویس فارسی جدیدترین فیلم های خارجی قرار می گیرد. با کمی جستجو در این سایت می توانید برای هر فیلمی زیرنویس پیدا نمایید.

۶۸- Taroot-rangi.com
تاروت رنگی سایت انواع فال از جمله فال تاروت می باشد که در آن مطالب دیگری نظیر تعبیر خواب نیز ارائه می شود. محتوای کلی این سایت سرگرمی و فال می باشد که در این سایت پربازدید ایرانی قرار گرفته است.

۶۹- Zarinpal.com
زیرن پال درگاه پرداخت اینترنتی است که واسط پرداخت آنلاین برای سایت هایی است که نماد الکترونیک ندارند. زرین پال در سال ۱۳۸۹ با هدف سهل سازی پرداخت اینترنتی در سایت ها راه اندازی شد و در زمان کوتاهی به استقبال بالایی رسید.

۷۰- Cafebazaar.ir
کافه بازار مرجع رسمی و معتبر دانلود انواع اپلیکیشن های اندروید می باشد که سال ۱۳۸۹ راه اندازی شد. گفته می شود تعداد کاربران این فروشگاه اپلیکیشن حدود ۳۳ میلیون کاربر می باشند که از برنامه های ۲۱ هزار توسعه‌دهنده استفاده می کنند. در کافه بازار می توان برترین و پردانلود ترین اپلیکیشن های اندروید را پیدا کرد.

۷۱- Tgju.org
شبکه اطلاع رسانی وضعیت طلا، سکه و ارز که روزانه جمع کثیری از کاربران و تجار جهت اطلاع از قیمت وارد این سایت می شوند. کسانی که دنبال آخرین قیمت ارز و طلا هستند و یا می خواهند از وضعیت بورس آگاه شوند می توانند از طریق این سایت قیمت های لحظه ای را بدست آورند.

۷۲- Picofile.com
پیکو فایل سامانه اشتراک گذاری عکس و فایل بصورت رایگاه است. کاربرانی که فضای ذخیره سازی آنلاین ندارند می توانند از سرویس پیکو فایل بصورت رایگان جهت اشتراک گذاری آنلاین فایل های خود استفاده کنند. پیکو فایل فضای ابری رایگانی در اختیار کاربران قرار می دهد تا از آن استفاده کنند.

۷۳- Asiatech.ir
سایت شرکت ارائه خدمات اینترنتی آسیاتک که خدمات مختلفی از جمله اینترنتی پرسرعت و ارائه خدمات میزبانی وب را در کارنامه خود دارد.

۷۴- Modiseh.com
فروشگاه آنلاین مدیسه یکی از برترین فروشگاه های آنلاین است که محصولات پوشاک و لباس را در آن به فروش می رساند. این سایت در سال ۱۳۹۴ راه اندازی شده و اکنون یکی از برترین سایت های فروشگاهی در ایران می باشد.

۷۵- Tci.ir
پرتال شرکت مخابرات ایران که خدمات پرداخت آنلاین مشترین خود را دارد توانسته یکی از پربازدیدترین سایت های ایرانی باشد. به نظر می رسد پرداخت های آنلاین تاثیر زیادی در کسب این رتبه داشته است.

۷۶- Sabavision.com
سایت شرکت تبلیغاتی صباویژن که تبلیغات بنری را در سایت های مختلف به نمایش می گذارد. این سایت در زمینه تبلیغات کلیکی و همسان فعالیت دارد و یکی از پربازدیدترین سایت تبلیغاتی شناخته شده است.

۷۷- Irna.ir
خبرگزاری ایرنا که مخفف خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران است و تمام خبرها و مطالب خود را در این سایت منتشر می نماید. سایت ایرنا یکی از پربازدیدترین سایت های خبری کشور می باشد.

۷۸- Rokna.net
پایگاه اطلاع رسانی و خبری رکنا با هدف ارائه اخبار حوادث فعالیت می کند و تخصص و تمرکز آن روی اخبار حوادث داخلی و خارجی می باشد.

۷۹- Sb24.com
سایت بانک سامان یکی از بانک های مطرح کشور که دارای صفحه پرداخت آنلاین می باشد و بازدید بالای پرداخت آنلاین آن باعث کسب این رتبه شده است.

۸۰- Digistyle.com
دیجی استایل سایتی جهت فروش آنلاین پوشاک می باشد که توسط مالکان دیجی کالا راه اندازی شده است و هدف آن فعالیت درحوزه تخصصی پوشاک می باشد.

۸۱- Akairan.com
سایت یا پرتال آکاایران همچون دیگر سایت های سرگرمی مطالب جامعی با موضوعیت سرگرمی و تفریح برای کاربران به اشتراک می گذارد. مطالب ارسالی این سایت از بازدید بالایی برخوردار می باشد.

۸۲- W3schools.com
سایت آموزشی W3schools مرجع کاملی از محتوای آموزشی برنامه نویسی است که آن را با زبان ساده بیان می کند و کاربران تازه وارد به راحتی می توانند از این سایت جهت آموزش استفاده کنند.

این سایت در بین کاربران ایرانی نیز از استقبال بالایی برخوردار می باشد و بسیاری از کاربران آموزشهای خود را از این سایت بدست می آورند.

۸۳- Bing.com
موتور جستجوی بینگ یکی از برترین جستجوگرهای جهانی است که در ایران نیز استقبال زیادی از آن صورت گرفته است. به نظر می رسد عمده دلیل رتبه بالای آن استفاده اینترنت اکسپلورر از موتور جستجو بینگ می باشد.

۸۴- Abadis.ir
سایت آبادیس پرتال ارائه آخرین اخبار فناوری و دیجیتال می باشد که در آن علاوه بر اخبار بررسی های تخصصی نیز روی محصولات انجام می شود.

۸۵- Seemorgh.com
سیمرغ همچون دیگر پرتال های اینترنتی به ارائه مطالب با محوریت سرگرمی و تفریحی می پردازد. سایت سیمرغ مطالبی نظیر اخبار، مد، آشپزی، زیبایی، موسیقی و … ارائه می کند که تمرکز خاصی روی سینما دارد.

۸۶- Sarzamindownload.com
سرزمین دانلود سایتی برای دانلود فایل های رایانه ای مختلف نظیر نرم افزار و بازی که به خاطر قدمت بالا و البته جامع بودن محتوای آن رتبه خوبی در ایران کسب کرده است.

۸۷- Uptvs.com
آپ تی وی مرجع دانلود فیلم و سریال های ایرانی و خارجی است که انواع فیلم های رایگان و فروشی را در خود جای داده است.

۸۸- Downloadha.com
دانلودها سایتی با محوریت دانلود در میان چند سایت با این موضوع در رتبه برترین ها قرار گرفته است که می توان آن را بانک کامل محتوای دانلودی به حساب آورد که سابقه طولانی در این امر دارد.

۸۹- Msn.com
سایت MSN متعلق به شرکت مایکروسافت می باشد که در آن مطالب مربوط به محصولات این شرکت و آموزش های آن قرار می گیرد.

۹۰- Zarpop.com
سایت پربازدید زرپاپ در زمینه تبلیغات اینترنتی فعالیت می کند که اصلی ترین کار آن تبلیغات پاپ آپ است و این امر باعث بهبود رتبه الکسای سایت ها می شود.

۹۱-Blogsky.com
سرویس وبلاگی بلاگ اسکای از جمله قدیمی ترین سرویس های ارائه دهنده خدمات وبلاگ در ایران می باشد که تمام خدمات خود را به صورت رایگان به کاربران ارائه می دهد.

۹۲- Uploadboy.com
آپلود بوی سایت ارائه دهنده خدمات میزبانی که به کاربران فضای آنلاین اختصاص می دهد و هر کاربر می تواند ۲۰ گیگابایت فضای رایگان دریافت نماید. 

۹۳- Emalls.ir
ایمالز مرکز خرید اینترنتی و البته مجازی است که کاربران و خریداران را به فروشندگان اجناس متصل می کند. در ای مالز امکان مقایسه کالاها با هم وجود دارد و کاربران می توانند قیمت کالاها را با هم مقایسه نمایند و در نهایت ارزان ترین کالا با بهترین کیفیت را خریداری کنند.

۹۴- Opizo.com
اپیزو سرویس کوتاه کننده لینک است که اگرچه سایتی خارجی است اما زبان فارسی در آن وجود دارد و همین باعث شده کاربران ایرانی از آن بسیار استفاده کنند.

۹۵- Ut.ac.ir
سایت دانشگاه تهران کهپربازدیدترین سایت دانشگاهی است است و روزانه جمع کثیری از دانشجویان و اساتید به این پرتال دانشگاهی مراجعه می نمایند.

۹۶- Freepik.com
سایت فریپیک در حوزه طراحی گرافیک فعالیت می کند و برای طراحان وکتورهای گرافیکی و انواع فایل های گرافیکی به فروش می رساند.

۹۷- Afkarnews.com
سایت خبری تحلیلی افکار نیوز آخرین اخبار روز ایران و جهان را به همراه تحلیل منتشر می کند که در این میان در حوزه استانی نیز فعالیت هایی دارد.

۹۸- Enamad.ir
وب سایت ارائه دهنده نماد اعتماد الکترونیکی یا همان ای نماد که با توجه به بازدید کاربران برای بررسی وضعیت نماد سایت ها این سایت رتبه مناسبی پیدا کرده است.

۹۹- Digiato.com
سایت دیجیاتو در حوزه دیجیتال و آی تی فعالیت دارد و روزانه مطالب مختلفی در این زمینه منتشر می کند.

۱۰۰- Mci.ir
سایت شرکت همراه اول بعنوان یکی از برترین سایت های ایرانی است که مراجعه کاربران جهت دریافت خدمات و اطلاع از قیمت ها و تعرفه ها به این سایت رتبه داده است.

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    طبقه بندی محصولات