شاخه: صنایع و مصالح ساختمانی آجر و سفال آجرنما
آجر ده سوراخ قرمز 5.5 سانتي چهار طرف نما آجرنما اميري
قیمت تک :
450 تومان
قیمت عمده
350 تومان
حداقل تعداد عمده
400
فروشنده این کالا
نام کاربری :
bazarsefid
نام و نام خانوادگی :
بازار سفيد
شماره همراه :
09392214395
تعداد کالاهای درحال فروش :
4
شهر فروشنده :
تهران - رباط‌کریم
مشاهده کالاهای دیگر فروشنده
معرفي و بررسي آجر ده سوراخ قرمز 5.5 سانتي چهار طرف نما آجر، محصول توليد شده از طبيعت خالق و منطبق بر طبيعت مخلوق ، يکي از قديمي ترين کالاهاي مهندسي ساخت بشر مي باشد و هنگامي که هنر صنعتگران ايراني با آن آميخته مي گردد، آجرهاي نما به عنوان اولين انتخاب در زيباسازي نماي ساختمان خودنمايي مي کند. آجر نسوز، آجر کف، آجر سنتي و آجر لفتون يا بهمني از انواع پرکاربرد آجر هستند. استفاده از آجر به عنوان مصالح کاربردي دلايلي دارد که عبارتند از: سهولت استفاده: آجرها را مي توان به راحتي و به سرعت توسط يک آجرچين مناسب روي ديوار نصب کرد. آجرها از زيبايي منطبق بر طبيعت انسان برخوردار هستند و با معماري جاري تطابق دارند. هزينه: آجر بسيار مقرون به صرفه تر از مصالح روکار ديگر است. عايق صوتي: آجر به مثابه يک مانع يا ديوار صوتي عمل کرده و در برابر امواج صوتي، مقاومت خوبي از خود نشان مي دهد. عايق حرارتي: آجر مي تواند در سيستم گرمايي ساختمان نقش داشته باشد. گرما يا سرماي اندکي وارد ساختمان هاي آجري عايق مي شود، بدين ترتيب گرم شدن و سرد شدن ساختمان بيشتر زمان مي برد و اين نياز کلي به سيستم گرمايش و سرمايش را کاهش مي دهد. ماندگاري بالا: دوام آجر بالغ بر صد و پنجاه سال است و طي اين مدت يا نياز به هيچگونه تعميراتي ندارد و يا به تعميرات کمي نياز دارد. مطابق با معماري اصيل ايراني اسلامي: آجرها که در انواع سايز و بافت موجود هستند، به عنوان يک گزينه مناسب در معماري ايراني اسلامي محسوب مي گردند. از شرکت هاي مطرح در حوزه توليد آجر در صنعت دکوراسيون داخلي آجر نما اميري بوده که با توليد داخل آجر لفتون توانسته نظر خريداران داخلي و خارجي را به خود جلب نمايد. و هم اکنون فروش آنلاين آجر با قيمت مناسب را به عنوان يکي از استراتژي هاي بلند مدت فروش مد نظر دارد و در اين خصوص فروش آجر پرفروش خود را در وبسايت بازارسفيد در کنار ساير کالاهاي ساختماني شروع نموده است.
مشخصات فنی آجر ده سوراخ قرمز 5.5 سانتي چهار طرف نما آجرنما اميري
رنگ قرمز
ابعاد (طول * ارتفاع * عرض) 21.5*10*5.5 سانتي متر
تعداد در هر بسته 14
حداقل ميزان قابل تحويل 70 قالب معادل 5 بسته
تعداد در هر متر با احتساب بندکشي 72
نوع ده سوراخ
روش توليد پرسي
سطح روستيک ندارد
گارانتيدارد
ساير ويژگي ها آجر ده سوراخ رنگ پرتقالي از محصولات سفارشي مي باشد. آجر 10 سوراخ در بسته بندي و بصورت شرينک شده تحويل مي گردد.
سوال از فروشنده
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.

توجه:
پیام هایی که شامل اطلاعات تماس (وب سایت، وبلاگ، ایمیل و ...) باشند حذف می گردند.
ارسال
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به بازار 20 می باشد.