پسرانه

قیمت و خرید انواع پوشاک پسرانه و .........
ادامه مطلب 

همان طور که می دانید پوست کودکان و فرزندان دلبند شما بسیار حساس ‌تر از پوست بزرگسالان می باشد. به همین دلیل باید در هنگام خرید لباس برای آن ها دقت فراوانی داشته باشید. انتخاب و خرید لباس های مناسب پسرانه برای فرزندان پسر شما ، می ‌تواند نقش مهمی در حفظ سلامت پوستی آن ها نیز داشته باشد.که با توجه به این نکات تصمیم گرفته‌ ایم تا در اینجا در مورد لباس های مناسب پسرانه نکات و ویژگی ‌هایی را در اختیارتان قرار دهیم. و همچنین انواع لباس‌ های پسرانه را نیز برایتان نام ببریم. که می ‌توانید به وسیله آن ها یک استایل زیبا برای فرزندان خود به وجود آورید. که در عین اینکه شیک به نظر می رسند؛ سلامتی آن ها حفظ شود.

لباس های مناسب پسرانه شامل لباس ‌هایی می گردد، که هم از بدن آن ها در مقابل آفتاب سوختگی و هم در مقابل زمین خوردگی محافظت می کند. و همچنین از قابلیت تنفس خوبی برخوردار می باشد. تا بتوانند فرزندان شما را خنک نگه دارند . احتمال دارد تصور کنید که پوشیدن شلوار با یک تیشرت آستین کوتاه و یا حلقه ای ، مناسب ‌ترین لباس پسرانه برای روز های گرم فصل تابستان نیز می باشد. اما این در حالی است. که شما باید به موارد مختلفی در هنگام انتخاب لباس های مناسب پسرانه توجه داشته باشید.

از جمله مواردی که باید در هنگام انتخاب و تهیه لباس برای آن ها توجه داشته باشید، می ‌توان به مناسب بودن لباس برای محافظت از پوست در برابر خراش ‌ها و  قابلیت تنفس و خنک بودن پارچه لباس و محافظت از پوست بدن فرزندتان نیز در برابر آفتاب سوختگی، محافظت کردن از پوست فرزندتان در برابر آسیب ‌هایی که از زمین خوردن به او می ‌رسد، همچنین محافظت در برابر نیش حشرات و برگ گیاهان وغیره اشاره نمود.

 رنگ لباس های مناسب پسرانه

 بهتر است در هنگام انتخاب و خرید لباس های مناسب پسرانه ، لباس‌ هایی را تهیه کنید. که نیز دارای رنگ روشن می باشند. زیرا این گونه لباس ‌ها بیشتر مناسب فصل تابستان هستند. همانطور که مطلع می باشید رنگ های روشنی مانند: سفید و آبی کم رنگ و کرم رنگ و صورتی ملایم وغیره  همگی باعث می ‌شوند تا میزان کمتری از نور خورشید و گرمای آن جذب گردد.

 در نتیجه بدن کودک دلبندتان دیر تر داغ می ‌شود. لباس ‌هایی که شما آن ها را انتخاب می ‌کنید، باید به خوبی از پوست بدن فرزندانتان در برابر آفتاب سوختگی ، تابش نور خورشید محافظت کنند. بنابراین استفاده از تیشرت های پسرانه نازک و سفید برای بازی کردن بلند مدت در بیرون از خانه اصلا مناسب نیستند. چونکه تیشرت های سفید رنگ نور خورشید را بیشتر از سایر رنگ ها از خود عبور می ‌دهند.

نکاتی درباره لباس های مناسب پسرانه

 تهیه و انتخاب لباس های مناسب پسرانه نیازمند رعایت کردن اصول و قواعد خاصی می باشد. در زیر به تعدادی از این نکات می ‌پردازیم. این نکات شامل:

1- استفاده از شلوار و لباس آستین بلند بهتر است و یا شلوارک و تیشرت آستین کوتاه؟

2- همیشه تهیه و انتخاب لباس‌ های نخی بهترین گزینه می باشند.

 3-پوشیدن جوراب

4- استفاده از کلاه ‌های پسرانه برای بچه‌ ها

برای ادامه هر کدام از این نکات را به صورت مختصر توضیح خواهیم داد. لطفاً در ادامه با ما همراه باشید.

استفاده از شلوار و لباس آستین بلند بهتر است یا شلوارک و تیشرت آستین کوتاه؟

 از جمله مواردی که همواره در هنگام انتخاب لباس های مناسب پسرانه با آن مواجه می ‌گردیم، این است که بین شلوار و لباس ‌های آستین بلند و شلوارک و تیشرت آستین کوتاه یکی را انتخاب کنیم. توضیح ما در این مورد این است که لباس‌ های آستین کوتاه و شلوارک می ‌توانند، انتخاب مناسب و درستی تنها در مورد گرمای هوا نیز باشند. ولی با توجه به چمن ‌های بلند در زمین‌ های بازی و زمین ‌های خاکی و شلوارک تیشرت آستین کوتاه گزینهی مناسبی به شمار نمی‌ روند.

 در چنین مواردی بهتر است که شما لباسی را برای فرزند خود انتخاب نمائید، که تمام بدن او را پوشش می‌ دهد. در واقع لباس‌ های آستین کوتاه و شلوارک برای محیط‌ هایی مناسب میباشند که کفپوش دارند. مانند: شهر بازی ‌های سر پوشیده و.... اگر فرزند شما در محیط باز و زیر نور خورشید مشغول بازی می باشد، بهتر است که حتماً برای محافظت کردن از پوست او نیز از کرم‌ های ضد آفتاب مخصوص کودکان استفاده کنید.

 همیشه تهیه و انتخاب لباس ‌های نخی بهترین گزینه می باشند.

از ویژگی‌ هایی که لباس های مناسب پسرانه باید از آن برخوردار باشند، استفاده از پارچه‌ های نخی برای تولید لباس است. همان گونه که مطلع می باشید، الیاف نخی قابلیت تنفس بسیار بالایی دارند. و می‌ توانند به راحتی هوا را از خود عبور دهند. و باعث گردند تا بدن خنک بماند. همچنین الیاف نخی مناسب برای پوست حساس و لطیف کودکان نیز می باشد. و هیچ گونه حساسیتی را در پوست آن ‌ها ایجاد نمی ‌کند.

 اگر فرزند دلبند شما هر روز ورزش می ‌کند؛ بهتر است که به جای استفاده از لباس ‌هایی با الیاف نخی، برای او لباس ورزشی تهیه نمائید. لباس‌ های ورزشی به دلیل دارا بودن الیاف مصنوعی نیز باعث جذب عرق نمی ‌شوند. اما اگر فرزند شما در یک فعالیت ورزشی از تیشرت نخی استفاده کند، پارچه، عرق را به خود جذب می ‌کند و نیز ممکن است که فرزند شما سرما بخورد.

پوشیدن جوراب

 بهتر است که هیچ وقت از پوشیدن جوراب برای فرزندان خود غافل نشوید. زیرا بهترین راهکار برای اینکه بتوانید از پا های فرزندان خود محافظت کنید نیز استفاده از جوراب می باشد .زمانی که فرزند شما مشغول بازی است و مدت طولانی در حال فعالیت است و کفش یا کتانی به پا دارد، پا های او عرق می‌ کند. اگر جوراب پوشیده باشد، عرق پا های او توسط جوراب ها جذب خواهد شد. و حساسیت های پوستی کمتری به سراغ پا های او می ‌رود. در نتیجه شما با یک کار ساده یعنی استفاده از جوراب برای فرزندانتان نیز می ‌توانید مانع ایجاد حساسیت پوستی در پا های او شوید.

 استفاده از کلاه‌ های پسرانه برای بچه‌ ها

 از جمله لباس های مناسب پسرانه برای روز های گرم و آفتابی سال، می ‌توان به کلاه ‌های پسرانه مناسب اشاره نمود. در زمان استفاده از کلاه‌ های پسرانه برای فرزندان خود، بهتر می باشد، به این نکته توجه کنید، که در هنگام انتخاب و خرید این گونه کلاه ‌ها باید اندازه و سایز مناسب با سر فرزندتان داشته باشد. و همچنین شما بتوانید اندازه دور سر آن را به راحتی تغییر بدهید.

 از جمله کار هایی که شما می ‌توانید با انجام آن فرزندتان را ترغیب کنید، تا از کلاه استفاده کنند، این است که اجازه دهید تا کودکتان خودش طرح کلاه و رنگ آن را نیز انتخاب کند.

 شما می ‌توانید برای محافظت کردن از پوست فرزند خود در برابر آفتاب از یک کلاه کپ با نقاب بزرگ استفاده نمائید.

بازار 20  تمامی محصولات خود را از برند های معتبر و با کیفیت عالی دریافت می نماید و خدمت شما عزیزان ارائه می دهد. و برای شما مشتریان عزیز ارسال می شود.

 

طبقه بندی
اطلاعات
درباره فروشگاه بازار 20
مشاوره ، انتخاب و خرید آنلاین
بازار 20 با جمع آوری برندهای برتر ایرانی و خارجی در نظر دارد بدون جانب داری از یک برند یا محصول خاص و با توجه به شرایط مشتریان عزیز و با در نظر گرفتن موارد استفاده، بهترین مشاوره را جهت انتخاب محصول مورد نیاز در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین این مجموعه آماده همکاری با کلیه تولید کنندگان و وارد کنندگان عزیز جهت ارتباط مستقیم با مصرف کننده و فروش محصولات بدون واسطه می باشد.

© 2024 - کلیه حقوق مادی و معنوی به فروشگاه بازار 20 تعلق دارد