گیت ورود و خروج

قیمت و خرید انواع گیت ورود و خروج و .........
ادامه مطلب 

گیت های ورود و خروج با توجه به اهمیت ایجاد نظم و برقراری امنیت در اماکن به یکی از رایج ترین سیستم های امنیتی بدل گردیده است. انواع مختلفی از این سیستم ها وجود دارند که با توجه به میزان تردد و نظم مورد نیاز اماکن مختلف نیز از سیستم ورود و خروج متفاوتی استفاده می شود.

گیت کنترل ورود و خروج با توجه به مورد خود نیاز به شناسایی افراد شناخته شده با غیر شناخته شده دارند و همینطور تفکیک افراد شناخته شده از هم برای ثبت ورود و خروج هر شخص مورد نیاز نیز میباشد. شناسایی این گیت ها در انواع گوناگون کارتی، مجهز به تکنولوژی بیومتریک و RFID وجود دارند. این سیستم ها اطلاعات فردی که در حال عبور است را با اطلاعات ثبت شده در سیستم که از قبل دریافت شده بود را نیز مقایسه می کند، در صورت تطبیق این اطلاعات مجوز عبور فرد صادر می گردد.

گیت های ورود و خروج از عملکرد های گوناگون برای باز و بسته کردن ورودی برخوردار می باشند. که از آن موارد می توان به گیت اهرمی که در انواع مختلف تک اهرم تا سه اهرمی هستند، گیت شیشه ای که بصورت اسلایدی و لولایی می باشند، گیت های چرخشی گردان که بصورت دو تا چهار پره ای می باشند نیز اشاره نمود.

داشتن سیستم یکپارچه برای کنترل ورودی های یک مجموعه کار بسیار سختی نیست، برای بالا بردن امنیت می توان در هر ورودی یک گیت ورود و خروج مجزا که اجازه دسترسی بصورت منطقه ای را کنترل کند تعبیه نمود. این گیت ها به طور مستقل نیز عمل میکنند ولی همگی به سیستم کنترل مرکزی متصل می باشند که در آن مدیر سیستم با ثبت قوانین ورود خروج که شامل زمان مجاز ورود و زمان مجاز خروج با لیست اسامی درج نموده است.

بدین صورت افراد با کنترل میزان زمان دسترسی خود به بخش مربوطه راه پیدا می کنند.گیت های کنترل تردد با دقت بالای خود و کار بدون وقفه خود نیز بصورت شبانه روزی با باتری و برق، از عملکرد مطلوبی برخوردار می باشند، این گیت ها با پیش بینی های لازم که قادر به شناسایی انواع حرکات و تردد های برنامه ریزی شده می باشد نیز قادر به شناسایی تردد های مشکوک افراد بوده تا هنگام گزارش گیری به مدیری سیستم اعلام نماید.

یکی از دغدغه‌های بسیار مهم مدیران در شرایط فعلی نیز نحوه کنترل تردد کارکنان و دیگر افراد به مجموعه‌های مورد نظرشان می باشد. لازم است بدانید که در حال حاضر ابزارها و سیستم‌های بسیار زیادی برای کنترل و مدیریت تردد افراد به وجود آمده ‌است. و از جمله این سیستم‌ها نیز می‌توان گیت ورود و خروج یا گیت کنترل تردد نام برد.

لازم به ذکر است که واژه گیت Gate در زبان انگلیسی نیز به ‌معنای دروازه به کار می‌رود. همان‌طور که می‌دانید دروازه به محلی گفته می‌شود که افراد در آن به رفت و آمد مشغول می باشند. بنابراین می‌توان گفت گیت کنترل کننده تردد در زبان عام، به معنی نوعی مانع فیزیکی در مسیر رفت یا آمد به شمار می‌رود.

در اینجا قصد داریم به این نکته اشاره کنیم که گیت کنترل کننده تردد چیست و چه کاربردهایی را دارد. بررسی انواع این سیستم‌های کنترلی و هم‌چنین مزایای استفاده از انواع مختلف گیت‌های کنترل تردد از دیگر مواردی می باشد که در اینجا به آن اشاره می‌شود.

گیت ورود و خروج یا گیت کنترل دسترسی، همان‌طور که از نامش مشخص شده‌ است نیز یکی از سیستم‌های کاربردی مهم و مفید، برای کنترل ورود و خروج افراد به یک ساختمان و یا مجموعه می باشد تا از این طریق، میزان امنیت در مکان مورد نظر افزایش پیدا کند.

این نوع از سیستم‌ها را می‌توان ترکیبی از تجهیزات مکانیکی و الکترونیکی نیز به شمار آورد. لذا تمامی افراد و مدیران می‌توانند از این تجهیزات کنترلی در ساختمان و یا اداره و سازمان خود استفاده کنند.

انواع گیت کنترل تردد کدام است؟

1. گیت کنترل تردد سه شاخه‌ای، میله‌ای، پره‌ای و یا اهرمی

2. گیت کنترل تردد شیشه‌ای سریع

3. گیت کنترل تردد تمام ‌قد

مزایای گیت کنترل تردد چیست؟

1. ایجاد امنیت بیشتر بدون استفاده از عامل انسانی

2. بهبود عملکرد و بازدهی کارکنان و ایجاد نظم

3. تشخیص هویت پرسنل

منظور از گیت ورود و خروج یا کنترل تردد چیست و چه کاربردی دارد؟

گیت ورود و خروج یا گیت کنترل دسترسی، همان‌طور که از نامش مشخص شده‌ است نیز یکی از سیستم‌های کاربردی مهم و مفید، برای کنترل ورود و خروج افراد به یک ساختمان و یا مجموعه می باشد تا از این طریق نیز میزان امنیت در مکان مورد نظر افزایش پیدا کند.

این نوع از سیستم‌ها را می‌توان ترکیبی از تجهیزات مکانیکی و الکترونیکی به شمار آورد. لذا تمامی افراد و مدیران می‌توانند از این تجهیزات کنترلی در ساختمان و یا اداره و سازمان خود نیز استفاده کنند.

گیت تردد شیشه ای

گیت ورود و خروج شیشه ای

گیت‌های کنترل‌کننده تردد، در حقیقت نوعی موانع فیزیکی هستند که در محل ورود به یک ساختمان و یا  خروج از آن نیز نصب می‌شوند و مورد بهره برداری قرار می‌گیرند. از طریق به ‌کارگیری این سیستم‌های کنترلی، مدیران مجموعه‌های کاری و اداری و موارد دیگر می‌توانند رفت و آمد افراد را تحت کنترل درآورند و به آن نظم بخشند.

انواع گیت کنترل تردد کدام است؟

گیت‌های کنترل‌کننده تردد را می‌توان بر اساس مکان مورد استفاده نیز دسته ‌بندی کرد. از طرف دیگر این سیستم‌ها از نظر ظاهر و یا نحوه کارکرد مکانیکی قابل دسته‌ بندی می باشند. لازم به ذکر است که این نوع از گیت‌ها نیز از نظر نحوه اجازه و دسترسی افراد قابل تقسیم شدن هستند.

به‌ طور کلی می‌توان انواع گیت کنترل تردد را به‌ صورت گیت‌های سه‌ شاخه‌ای و شیشه‌ای سریع و هم‌چنین گیت‌های تمام ‌قد نیز دسته‌ بندی کرد. لازم است بدانید که هر یک از انواع این سیستم‌های کنترل کننده عبور و مرور، دارای کاربرد و مزایای مخصوص به خود می باشند.

بازار 20  تمامی محصولات خود را از برند های معتبر و با کیفیت عالی دریافت می نماید و خدمت شما عزیزان ارائه می دهد. و برای شما مشتریان عزیز ارسال می شود.

 

 

طبقه بندی
اطلاعات
درباره فروشگاه بازار 20
مشاوره ، انتخاب و خرید آنلاین
بازار 20 با جمع آوری برندهای برتر ایرانی و خارجی در نظر دارد بدون جانب داری از یک برند یا محصول خاص و با توجه به شرایط مشتریان عزیز و با در نظر گرفتن موارد استفاده، بهترین مشاوره را جهت انتخاب محصول مورد نیاز در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین این مجموعه آماده همکاری با کلیه تولید کنندگان و وارد کنندگان عزیز جهت ارتباط مستقیم با مصرف کننده و فروش محصولات بدون واسطه می باشد.

© 2024 - کلیه حقوق مادی و معنوی به فروشگاه بازار 20 تعلق دارد