ساک و چرخ خرید

در هنگام خرید لوازم و مواد غذایی مورد نیاز برای منزل احتیاج به استفاده از ساک یا چرخ خرید می باشد. به طور معمول اکثریت افراد جامعه از کیسه‌های نایلونی یا ساکهای پارچه ای برای خرید استفاده می کنند و تعداد زیادی از بسته های سنگین وزن را با کمک دستانشان حمل کرده و به خانه می آورند. این کار باعث در معرض خطر قرار گرفتن سلامتی می‌شود و احتمال ایجاد درد در دست، گردن و کمر را افزایش می‌دهد. به همین علت پیشنهاد می دهیم تا در هنگام خرید منزل از چرخ خرید ساک دار استفاده کنید. این محصول به شما کمک می کند تا بتوانید محصولات خریداری شده را به راحتی حمل کرده و سلامتی خود را حفظ کنید.
ادامه مطلبویژگی های چرخ خرید ساک دار

چرخ خرید ساک دار یکی از محصولات کاربردی در منزل شما می باشد. این وسیله دارای ساکی ساخته شده از جنس برزنت درجه یک است و رنگ بندی های متنوع از جمله بنفش، آبی، مشکی و… برای آن در نظر گرفته شده است. بنابراین شما می توانید با توجه به سلیقه تان یکی از رنگ‌های زیبای این گروه از محصول را انتخاب و آن را خریداری کنید. این محصول از دو چرخ در قسمت پایین تشکیل شده که به راحتی روی هر نوع سطح موزاییکی، سرامیکی، آسفالت و… قابل حرکت می باشند و احتمال جدا شدن آنها از بدنه وجود ندارد. این چرخ ها از جنس پلاستیک فشرده شده تولید شده اند و به همین علت در اثر اصطکاک پوسته پوسته نشده و میتوانید بدون نگرانی از آنها استفاده کنید. این محصول دارای یک هولدر یا نگهدارنده در قسمت پایین است که باعث می‌شود تا بتوانید چرخ خرید را به صورت ثابت روی زمین قرار داده و دائماً نیازی به نگهداری و کنترل آن نداشته باشید. این هولدر دارای ۲ قسمت پلاستیکی می‌باشد که باعث می شود تا چرخ روی زمین سر نخورد. همچنین برای این محصول دسته ای در نظر گرفته شده که از جنس پلاستیک درجه یک و به رنگ بدنه می باشد. با کمک این دسته میتوانید به راحتی چرخ را حرکت داده و جابجا کنید. ساک این محصول دارای عرض و ارتفاع نسبتاً بزرگی است که باعث می‌شود تا بتوان حجم بالایی از مواد غذایی یا لوازم مختلف را درون آن قرار داد. بعد از انجام این کار می توانید به راحتی درب ساک را ببندید و به این طریق از بیرون ریختن خرید های خود جلوگیری کنید. در نظر داشته باشید که با توجه به اینکه ساک این محصول از جنس برزنت تشکیل شده احتمال بیرون ریختن آب مواد غذایی از درون آن وجود ندارد.

کارایی چرخ خرید ساک دار

چرخ خرید ساک دار برای کسانی که در طول هفته یا ماه یک یا دو بار به خرید می روند مناسب می باشد. در واقع بسیاری از افراد علاقه مندند تا تمامی خریدهای منزل را به صورت یکجا انجام داده و احتیاجی به مراجعه چندین باره به فروشگاه و مغازه های مختلف نداشته باشند. در چنین مواقعی میزان خریدهای انجام شده بسیار زیاد است و برای همین احتیاج به چرخ خرید خواهد بود. بنابراین در صورتی که دارای خانواده‌ای پرجمعیت هستید و یا خرید های خود را به صورت یکجا انجام می دهید، این چرخ را به شما پیشنهاد می دهیم. استفاده از این محصول مزایای بسیار زیادی برای شما خواهد داشت چرا که با وجود آن میتوانید سلامتی خود را حفظ کرده و در ناحیه دست و گردن دچار کشیدگی عضلات نشوید. همچنین این محصول شرایطی را فراهم می‌کند تا از گم شدن خرید های انجام شده جلوگیری به عمل آید. در واقع هنگامی که میزان خرید ها افزایش پیدا کند خریداران مجبور به حمل بسته های مختلف در چندین کیسه خواهند شد. به همین علت احتمال جا گذاشتن یا گم شدن برخی از کیسه ها وجود دارد اما در صورتی که این محصولات را درون چرخ خرید قرار دهید دیگر چنین احتمالی وجود نخواهد داشت و می توانید بدون نگرانی از گم شدن و یا دزدیده شدن خرید هایتان آنها را به منزل بیاورید. از ویژگی های دیگر این چرخ خرید می توان به قابلیت شستشوی آن اشاره کرد. گاهی اوقات پیش می آید که آب مواد غذایی درون ساک ریخته می شود. در چنین شرایطی می‌توانید با استفاده از مایع شوینده و آب تمامی سطح ساک و سایر قسمت های آن را شستشو دهید و نگرانی از جهت زنگ زدن سطح بدنه استیل آن و یا افت کیفیت این محصول نداشته باشید.
طبقه بندی
اطلاعات
درباره فروشگاه بازار 20
مشاوره ، انتخاب و خرید آنلاین
بازار 20 با جمع آوری برندهای برتر ایرانی و خارجی در نظر دارد بدون جانب داری از یک برند یا محصول خاص و با توجه به شرایط مشتریان عزیز و با در نظر گرفتن موارد استفاده، بهترین مشاوره را جهت انتخاب محصول مورد نیاز در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین این مجموعه آماده همکاری با کلیه تولید کنندگان و وارد کنندگان عزیز جهت ارتباط مستقیم با مصرف کننده و فروش محصولات بدون واسطه می باشد.

© 2024 - کلیه حقوق مادی و معنوی به فروشگاه بازار 20 تعلق دارد