دستگاه پخش سی دی و دی وی دی

دیسک بلوری پیشرفته ترین نوع دیسک برای ذخیره اطلاعات می باشد. این دسته فرق چندانی با DVD ندارد .و تفاوت آنها در دقت بالای اطلاعات صوت و تصویر در Blu-ray می باشد .که رزولوشن تصویری با اندازه 1920×1080 را فراهم می کند. این نوع تصاویر مختص نمایشگرهای HDTV است. برای اجرای دیسک های Blu-ray باید از سیستم پخش مخصوص خودش استفاده کرد. DVD های اصل نیز روی سیستم Blu-ray قابل اجرا نیستند.زیرا هر یک، از نوع خاصی لیزر برای خواندن اطلاعات استفاده می کنند.
ادامه مطلبپخش کننده Blu-ray از لیزر آبی (Blue) برای خواندن دیسک بهره می گیرد. زیرا لایه های حاوی اطلاعات روی دیسک در مقایسه با DVD، بسیار به هم نزدیکترند و فقط لیزر آبی با طول موج بسیار کوتاهش قادر به انجام این کار است. همین موضوع ، دلیل اصلی بالا بودن ظرفیت در این دیسک ها می باشد (نزدیک بودن لایه ها، امکان افزایش تعداد آنها را روی یک حلقه دیسک فراهم می سازد). این لایه ها حدودا 10 برابر تعداد لایه های روی DVD است.

برای خواندن اطلاعات DVD از لیزر قرمز استفاده می گردد.
دو تفاوت اصلی در ذخیره کردن اطلاعات بین Blu-ray و DVD وجود دارد. اولی ، کیفیت تصویر بالاتر Blu-ray و دومی حجم بالای آن در حدود 50GB می باشد. در نتیجه اگر به دنبال ذخیره اطلاعات با حجم بالا یا تصاویر HD روی دیسک هستید. باید سیستم Blu-ray را جایگزین DVD کنید.

در هر حال باید بدانیم که DVD و Blu-ray، هردو قادرند اطلاعات صوتی و تصویری را ذخیره کنند. اطلاعات روی DVD توسط لیزر قرمز و برای Blu-ray، با لیزر آبی خوانده می شود. پخش کننده های DVD قادر به اجرای Blu-ray نیستند و برای این کار باید از سیستم مخصوص ( Blu-ray Player ) استفاده شود و اینکه انتظار می رود در آینده نزدیک Blu-ray جای DVD را بگیرد.

دیسک‌های Blu-ray توسط انجمن دیسک Blu-ray، گروهی از شرکت‌های ارائه دهنده لوازم الکترونیکی، سخت‌افزار کامپیوتر(computer hardware)، و شرکت‌های تولیدکننده تصاویر متحرک ایجاد گردید.
در ۱۹ فوریه سال ۲۰۰۸ بیش از ۴۵۰ عنوان دیسک Blu-ray در ایالات متحده آمریکا و بیشتر از ۲۵۰ عنوان نیز در ژاپن منتشر شد. در تکاپوی فرمت‌های دیسک‌های نوری با ظرفیت بالا، دیسک Blu-ray با فرمت HD-DVD رقابت کرد. در آن زمان توشیبا شرکت اصلی حمایت‌کننده HD-dvd تولید و شرکت‌ها و بازار پخش‌کننده و ذخیره‌کننده‌های HD-DVD به سمت دیگر حمایت کنندگان آن هدایت می‌شد. در سال ۱۹۹۸ HDTV در بازار مصرف پدیدار گشت اگر چه به‌طور عمومی پذیرفته شده نبود و پخش و ضبط در آن‌ها گران تمام می‌شد.

در واقع وسیله‌ای که رمزنگاری HD بر روی آن‌ها منطبق شود مورد نیاز بود.در حالی که VHSهای شرکت JVC و HDCAMهای شرکت سونی این امکان را دارا بودند.به دلیل استفاده از طول موج کمتر لیزر، چگالی بیشتر در رسانه‌های نوری ممکن شد. در زمانی که شرکت شوجی ناکامورا توانست نسخه آزمایشی دیود لیزر آبی را ابداع کند، که این باعث آغاز مرافعه تجاری طویلی گردید.

چرا باید دی‌وی‌دی پلیر بخریم؟


شاید به نظر بیاید که پخش‌کننده دی‌وی‌دی که بانام «درایو نوری» یا «دی‌وی‌دی رام» هم آن را می‌شناسیم در این زمانه‌ی تاختن اینترنت چندان کاربردی نباشد و کمتر کسی سراغ چنین دستگاه‌هایی برود. ولی واقعیت این است که هنوز بسیاری از افراد فیلم، موسیقی یا فایل‌های خود را دی‌وی‌دی پلیر تماشا می‌کنند. تا زمانی که فیلم و موسیقی روی دی‌وی‌دی عرضه شود، بدون شک به داشتن دستگاه پخش‌کننده دی‌وی‌دی هم نیاز است.

دی‌وی‌دی پلیرها فقط یک دستگاه پخش رسانه نیستند، بلکه می‌توانند اطلاعات را ضبط و نگهداری هم بکنند. عموماً دی‌وی‌دی پلیر را به لحاظ سرعت موردبررسی قرار می‌دهند. سرعت با مقیاس مگابیت بر ثانیه سنجیده می‌شود. یعنی اگر یک پلیرسرعتی در حدود ۱۰ مگابیت بر ثانیه داشته باشد به این معنا است که در یک ثانیه ۱۰ مگابیت اطلاعات را می‌تواند منتقل کند.

تعریفی از دیسک بلوری:

دیسک بلو-ری (دیسک بلو-ری یا BD) نام یک نوع دیسک نوری است. در حال حاضر بلو-ری بیشتر برای ذخیرهٔ ویدئو با وضوح بسیار بالا به‌کار برده می‌شود.

انواع دیسک‌های بلوری:

دیسک‌های بلو-ری از نظر ظاهری شبیه دیسک‌های دی‌وی‌دی و سی‌دی هستند و از لحاظ گنجایش، به دو نوع تقسیم می‌شوند:

دیسک‌های بلو-ری یک‌لایه که گنجایششان ۲۵ گیگابایت می‌باشد.
دیسک‌های بلو-ری دولایه که گنجایششان ۵۰ گیگابایت است.
تفاوت بلو ری با دی وی دی و سی دی
دی وی دی و سی دی با اشعه قرمز (فروسرخ) کار می‌کنند اما بلو ری با اشعه آبی (فرابنفش) کار می‌کند.

دیسکهای که از تکنولوژی اصلی هستند عبارتند از:
تی دی کی
ای میشن
تی گیت
دلکین
دیوایس
سونی
نام Blu-ray از لیزر آبی بنفشی که در آن برای ذخیره و بازیابی استفاده می‌شود گرفته شده‌است. به موجب اینکه این نوع لیزر دارای طول موج کوتاهتری (405 nm) می‌باشد. در نتیجه داده‌ها و اطلاعات بیشتری نسبت به فرمت دیسک‌های DVD که دارای لیزر قرمز (650 nm)هستند. را می‌توان روی دیسک‌های Blu-ray ذخیره نمود. یک Blu-ray دولایه توانایی ذخیره ۵۰ گیگابایت، بیشتر از ۵ برابر ظرفیت یک دیسک DVD دو لایه را دارد.

رقابت با HD-DVD
این دو فرمت برای بهره بیشتر در بازار در حال رقابت می‌باشند. و تا زمانی که به‌طور مشخص و آشکار موقعیت بهتر یکی از آن‌ها غلبه بر دیگری نکرده‌است، این رقابت ادامه خواهد داشت. امروزه دیسک‌های DVD استاندارد به درستی با HD-DVD تطبیق داده نشده‌اند .از زمانی که حجم آن‌ها محدود می‌باشد و این به سبب استفاده از تکنولوژی لیزر قرمز با طول موج بلند می‌باشد. اخیراً لیزر آبی با طول موج کوتاه تر بر این مشکل فائق آمده‌است.

این لیزرها به چگالی بیشتری از اطلاعات و در نتیجه ظرفیت نگهداری بیشتر روی دیسک، حدود ۳ تا ۱۰ برابر بیشتر از ظرفیت دیسک‌های یک لایه یک طرفه می‌باشند. دو رقیب برای به برتری در آینده وجود دارند که به شرح زیر است:

Blu-ray با BD (دیسک‌های Blu-ray)مشخص می‌شود. این فرمت توسط شرکت‌هایی چون سونی و ماتسوشیا (پاناسونیک) هیتاچی و فیلیپس ایجاد گردید.HD-DVD این فرمت بر پایه فرمت DVD شکل گرفته‌است. این فرمت توسط شرکتهایی چون توشیبا و NEC و سانیو شکل گرفته‌است.

این رقابت به مشابه رقابت فرمتهای VHS و BetaMax در گذشته می‌باشد با این تفاوت که رقابت Blu-ray و HD-DVD بر پایه ظرفیت و پیچیدگی آن‌ها است.
Blu-ray دیسک به ترتیب ۲۵ و ۵۰ گیگابایت در دیسک‌های یک لایه و دولایه در حالی که HD-DVDها ۱۵ و ۳۰ گیگابایت در دیسک‌های یک لایه و دو لایه خود عرضه کرده‌اند. برتری Blu-ray در حجم بالای آن می‌باشد و برتری HD-DVD در همخوانی آن با نسل فعلی دیسک‌های DVDها با تغییرات محدود در نوع تولید می‌باشد. و در نتیجه انتظار می‌رود قیمت ارزانتری نسبت به Blu-ray داشته باشد.

دیسک‌های Blu-ray گرانتر اما حجم بیشتری از اطلاعات را در خود ذخیره می‌نمایند. همچنین این تفاوت در پخش‌کننده‌های آن‌ها نیز وجود دارد .به‌طور مثال پخش‌کننده پایونیر حدود ۱۸۰۰دلار قیمت دارد که نزدیک به ۶۰۰ دلار از قیمت آن مربوط به لنز دستگاه به خاطر تکنولوژی جدید آن می‌باشد.

پایان رقابت Blu-ray با HD-DVD
بعد از چند سال از گذشت رقابت بین دو فرمت در سال ۲۰۰۸ میلادی فرمت HD-DVD مغلوب این رقابت شد. توشیبا یکی از حمایت کنندگان فرمت HD-DVD رسماً اعلام کرد که توسعه این فرمت را متوقف و دیسک‌های مبتنی بر این فرمت را عرضه نخواهد کرد. بسیاری از فروشگاه‌های عرضه‌کننده دیسک‌های HD DVD نیز از فروش آن‌ها اجتناب کردند .و اندک شرکت‌های حامی این فرمت نیز مجبور به پیروی از فرمت رقیب یعنی Blu-ray شدند و توشیبا نیز صدها میلیون دلار روی HD-DVD خسارت دید.

یکی از دلایل پیروزی فرمت Blu-ray، حمایت بزرگترین شرکت‌های فیلم‌سازی از این فرمت است. هنگامی که استودیو برادران وارنر عنوان کردند که از دیسک‌های Blu-ray استفاده می‌کنند. ضربه بزرگی به HD-DVD وارد آمد همانطوری‌که هم‌اکنون فقط نامی از بتاماکس باقی‌مانده‌است.

تفاوت بلوری ( Blue-ray ) با دی وی دی ( DVD )
تفاوت Blue-ray با DVD : در این مطلب که در تابستان 1396 به روز رسانی شده است قصد داریم به مقایسه و بررسی تخصصی Blue-ray با DVD بپردازیم .

تفاوت بلوری ( Blue-ray ) با دی وی دی ( DVD )

DVD نامی برگرفته از عبارت Digital Video Disc می باشد ( البته در اجازه نامه رسمی این محصول حرف D را مخفف کلمه Versatile می دانند ) . این نوع دیسک ها برای ذخیره اطلاعات صوتی و تصویری ایده آل می باشند. امروزه اکثر پخش کننده های خانگی به این سیستم مجهز شده و اوقات مفرحی را برای خانواده ها به وجود می آورند. این موضوع مختص خانه ها نیست و دستگاه های قابل حملی نیز عرضه شده اند که گستره استفاده آنها بیشتر است.

ظرفیت دی وی دی ( DVD )

یک DVD دارای ظرفیت بالایی است و می توان آن را 10 برابر CD دانست. دیسک های استاندارد آن معمولا در دو ظرفیت 4.7GB و 17GB عرضه می شوند. هر کدام از این ظرفیت ها می تواند چندین ساعت دیتا، شامل صدا، تصویر، بازی و نرم افزار را در برگیرد. بطور کلی اطلاعات به دو طریق روی DVD ها ذخیره می شوند. DVD-R و DVD-RW که اولی به دیسک هایی گویند که فقط یکبار عمل ذخیره سازی روی آنها انجام پذیر است ، اما DVD-RW به آن دسته گفته می شود که چندین بار امکان نوشتن روی DVD امکان پذیر باشد.

دیسک بلوری ( Blu-ray )

پیشرفته ترین نوع دیسک برای ذخیره اطلاعات می باشد. این دسته فرق چندانی با DVD ندارد و تفاوت آنها در دقت بالای اطلاعات صوت و تصویر در Blu-ray می باشد که رزولوشن تصویری با اندازه 1920×1080 را فراهم می کند. این نوع تصاویر مختص نمایشگرهای HDTV ( High Definition TV ) است.

برای اجرای دیسک های Blu-ray باید از سیستم پخش مخصوص خودش استفاده کرد. DVD های اصل نیز روی سیستم Blu-ray قابل اجرا نیستند، زیرا هر یک، از نوع خاصی لیزر ، برای خواندن اطلاعات استفاده می کنند. پخش کننده Blu-ray از لیزر آبی ( Blue ) برای خواندن دیسک بهره می گیرد، زیرا لایه های حاوی اطلاعات روی دیسک در مقایسه با DVD ، بسیار به هم نزذیکترند و فقط لیزر آبی با طول موج بسیار کوتاهش قادر به انجام این کار است.

همین موضوع ، دلیل اصلی بالا بودن ظرفیت در این دیسک ها می باشد
( نزدیک بودن لایه ها ، امکان افزایش تعداد آنها را روی یک حلقه دیسک فراهم می سازد ). این لایه ها حدودا 10 برابر تعداد لایه های روی DVD است. برای خواندن اطلاعات DVD از لیزر قرمز استفاده می گردد.

دو تفاوت اصلی در ذخیره کردن اطلاعات بین Blu-ray و DVD وجود دارد. اولی ، کیفیت تصویر بالاتر Blu-ray و دومی حجم بالای آن در حدود 50GB می باشد. در نتیجه اگر به دنبال ذخیره اطلاعات با حجم بالا یا تصاویر HD روی دیسک هستید، باید سیستم Blu-ray را جایگزین پسر عمویش DVD کنی

خلاصه :
DVD و Blu-ray ، هردو قادرند اطلاعات صوتی و تصویری را ذخیره کنند.
ظرفیت اطلاعات روی DVD ( حداکثر 17GB ) کمتر از Blu-ray ( 50GB ) می باشد.
اطلاعات روی DVD توسط لیزر قرمز و برای Blu-ray ، با لیزر آبی خوانده می شود.
دیسک Blu-ray می تواند تصاویر با کیفیت بالا ( HD ) را ذخیره کند.
پخش کننده های DVD قادر به اجرای Blu-ray نیستند و برای این کار باید از سیستم مخصوص ( Blu-ray Player ) استفاده شود .
انتظار می رود در آینده نزدیک Blu-ray جای DVD را بگیرد.

BD یا همان Blu-Ray Discs نام فرمت جدید دیسک های DVD است که توسط گروه (BDA Blu-ray Disk Association) که زیر نظر دو شرکت بزرگ Sony و Philips فعالیت میکنه ایجاد شده.

دیسک بلوری blu-ray :

نوعی دیسک نوری یا اپتیکاله که ظرفیتی بیشتر از لوح های فشرده قبلی مثل سی دی و یا دی وی دی داره و با تکنولوژی تابش لیزر ابی بر سطح دیسک امکان ذخیره اطلاعات تا چند برابر گنجایش DVD رو داره. کیفیت تصویر بلوری بسیار بالاست. فیلم های FULL HD و یا 4k و فیلم های سه بعدی رو بر روی بلوری ها رایت میکنن . دیسک های بلوری blu-ray از نظر ظاهری کاملا شبیه DVD و یا حتی CD ها هستن .اکثر بلوری های موجود در بازار پرینتیبل هستن یعنی میتونین تصویر دلخواهتون رو بر روی این دیسک چاپ کنین.

دیسک های بلوری (Blu-ray) نیاز به درایو مخصوص دارند.
بنابر این اگر کامپیوتر شما مجهز به درایو Blu-ray باشد و یک فیلم Blu-ray هم داشته باشید نمیتوانید این فیلم را روی دستگاه پخش خانگی خود تماشا کنید. یا آن را به دوستان خود بدهید.

چون علاوه بر اینکه دستگاه های پخش DVD قادر به نمایش بلوری نیستند، این دیسک ها قفل نرم افزاری مخصوص دارند که امکان نمایش کپی آنها را غیر ممکن میکند.

چاره کار، استفاده از یک نرم افزار تبدیل فیلم های بلوری است.

نرم افزار Tipard Blu-ray Converter همانطور که از اسمش پیداست مخصوص تبدیل فیلم های Blu-ray به سایر فرمت های فیلم است. بنابر این اگر شما روی کامپیوتر خود یک درایو Blu-ray داشته باشید. توسط این نرم افزار میتوانید فیلم های بلوری را به DVD استاتدارد فیلم (یا سایر فرمت های HD) تبدیل کنید. و توسط سایر دستگاه ها آن را تماشا کنید. یا به دوستان خود بدهید.

بهترین مارک سی دی و دی وی دی کدام مارک هست

از حدود 30 سال پیش لوح های فشرده ای تحت عنوان سی دی و دی وی دی با هدف ذخیره سازی اطلاعاتی چون آهنگ و فیلم به بازار عرضه شده است. بهترین برند سی دی وDVD پرینتبل و چاپدار با توجه به نظر مشتریان و مصرف کنندگان به ترتیب مارک jp و princo شناخته شده اند .که از بهترین مواد اولیه ساخته می شوند. بسیاری از شرکت ها و سازمان ها از سی دی و دی وی دی در سطح گسترده ای به منظورهای مختلف استفاده می کنند.

سی دی و DVD پرینتبل نوعی از سی دی و دی وی دی با چاپ لیبل گرد از جنس گلاسه محسوب می شو.د و سی دی و دی وی دی چاپدار از چاپ مستقیم با روکش می باشند. اگر به دنبال خرید سی دی و دی وی دی با کیفیت و قیمت مناسب هستید. توصیه می کنیم از بهترین برند سی دی وDVD پرینتبل شرکت جواهر پرینت و سی دی و دی وی دی چاپدار مارک princo استفاده کنید. همچنین شرکت ها و موسسات می توانند نوع چاپ مورد نظر را به شرکت سفارش دهند تا محصول را با گارانتی دریافت نمایند.

در این مقاله قصد داریم تا شما را با بهترین برند سی دی وDVD پرینتبل و چاپدار آشنا کنیم بنابراین توصیه می کنیم تا انتها این مطلب با ما همراه باشید.

آشنایی با دی وی دی وسی دی

سی دی یا لوح فشرده به ابزاری برای ذخیره سازی اطلاعات گفته می شود .که از 30 سال قبل پا به عرصه گذاشته است. از سی دی در ابتدا به منظور ضبط موزیک استفاده می شد . و کم کم با گسترش آن در بازار برای ضبط ویدئو و فیلم نیز کاربرد پیدا کرد. سی دی نوع CD-R با قابلیت ذخیره سازی 74 دقیقه موزیک یا به عبارتی 783 مگابایت حجم تولید شدند .که فقط امکان یک بار ثبت اطلاعات بر روی آن وجود دارد و امکان پاک کردن محتوای ذخیره شده نیز وجود ندارد.

سی دی نوع CD-RW نیز به بازار عرضه شده اند که امکان چندین بار ثبت اطلاعات و حتی پاک کردن محتوا را دارند. پس از گسترش سی دی و عدم کیفیت مناسب ثبت ویدئو و قضای کم، نسل جدیدی از دیسک های فشرده دیجیتال با نام DVD تولید و عرضه شدند .که در انواع مختلفی مانند DVD+R ،DVD-R ،DVD-RW و … دسته بندی شده اند.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی از فلش مموری در سطح گسترده ای به جای سی دی و دی وی دی استفاده می شود
ولی هنوز برخی افراد و شرکت ها برای کارهای روزانه خود به سی دی و دی وی دی نیاز دارند. به همین دلیل قصد داریم تا بهترین برند سی دی وDVD پرینتبل و چاپدار را در این مقاله معرفی کنیم.

آشنایی با بهترین برند سی دی وDVD پرینتبل و چاپدار

لوح های فشرده که در قالب سی دی و دی وی دی به بازار عرضه شده اند. از لحاظ نوع تولید و ساخت به 2 دسته زیر تقسیم می شوند:

1. سی دی و DVD چاپدار
لوح های فشرده در قالب سی دی و دی وی دی چاپدار طراحی و تولید شده اند که در واقع با استفاده از دستگاه های چاپ بر روی سی دی و دی وی دی با کاغذ طرح زده می شود. چاپ مستقیم بر روی سی دی و دی وی دی با روکش یووی همراه می باشد تا ماندگاری لوح افزایش یابد

2- سی دی وDVD پرینتبل
سی دی وDVD پرینتبل نوع دیگری از لوح های فشرده به شمار می آیند که با اغلب دستگاه های پخش و ذخیره سازی سازگار هستند. پرینتبل در واقع همان قابلیت چاپ بر روی سی دی و دی وی دی محسوب می شود. پرینتبل نوعی لیبل گرد از جنس گلاسه می باشد که برای چسباندن بر روی سی دی و دی وی دی استفاده می شوند.

اگر قصد دارید به خرید سی دی یا دی وی دی برای کارهای روزمره خود اقدام کنید. بهتر است از میان انواع مارک های سی دی و دی وی دی باکیفیت ترین آن ها را خریداری کنید. در ادامه این مقاله قصد داریم تا شما را با بهترین سی دی و DVD چاپدار و بهترین برند سی دی وDVD پرینتبل آشنا کنیم.

معرفی بهترین سی دی و DVD چاپدار

اگر به دنبال تهیه و خرید سی دی و DVD چاپدار برای امور روزانه خود هستید.بد نیست با بهترین مارک این نوع لوح فشرده آشنا شوید. بهترین برند سی دی و DVD چاپدار، مارک princo محسوب می شود که باکیفیت ترین و مرغوب ترین جنس این برند ساخت کشور تایوان خواهد بود. با این وجود بسیاری از سودجویان این حوزه به وارد کردن نوع چینی این محصول برای سود بیشتر اقدام می کنند. که باید در هنگام تهیه محصول دقت کافی را داشته باشید.

بنابراین در صورتی که تصمیم به خرید سی دی و DVD چاپدار مارک princo گرفتید.می توانید باکس 50 عددی این محصول را با قیمت مناسب و کیفیت عالی از فروشگاه های مجاز خریداری کنید. از مشخصات سی دی و DVD چاپدار مارک princo باید به موارد زیر اشاره کرد:

سی دی مارک princo

باکس 50 عددی

ظرفیت دیسک خام پرینکو 700 مگابایت

سرعت 52X

دی وی دی چاپدار مارک princo

باکس 50 عددی

امکان ذخیره سازی 4.7 گیگابایت اطلاعات و یا 120 دقیقه مدیا

عدم ذخیره مجدد اطلاعات

سرعت 1x الی 16x

معرفی بهترین برند سی دی وDVD پرینتبل

اگر به دنبال بهترین برند سی دی وDVD پرینتبل هستید. قطعا یک نام مشترک به گوشتان می خورد و آن مارک jp می باشد. شرکت جواهری پرینت با نام اختصاری jp همواره در عرصه تولید دی وی دی و سی دی تلاش خود را به کار گرفته است. تا از مواد اولیه باکیفیت و مرغوب استفاده کند تا مشتریان از استفاده محصولات این شرکت راضی باشند.

بعضا نمونه های مشابه ای نیز با نام مارک jp به بازار عرضه شده اند .که باید در هنگام خرید به مشخصات محصول دقت کنید و جنس اورجینال را خریداری نمایید. این شرکت در قسمت دو رینگ محصولات خود نام مارک jp را حک کرده است. تا مشتریان متوجه اصل بودن محصول شوند. بنابراین بهترین برند سی دی وDVD پرینتبل مارک jp محسوب می شود. که با خیال راحت و آسوده نمونه اورجینال را تهیه کنید و از کیفیت آن لذت ببرید.

نکات انتخاب بهترین سی دی و دی وی دی

افراد و مسئولین جهت خرید بهترین برند سی دی وDVD پرینتبل و چاپ دار برای مصارف مختلفی چون امور سونوگرافی، بیمارستان ها، سازمان های دولتی و خصوصی، موسسات و …. که به سی دی و دی وی دی خام نیاز دارند. بهتر است که نام ها و مارک های زیر را در ذهنشان بسپارند:

بهترین برند سی دی وDVD پرینتبل مربوط به چاپخانه جواهری پرینت (مارک j.p) می باشد .که به مشتریان گارانتی چاپ و گارانتی رایت را خواهد داد. و مشتریان با خیال راحت و آسوده می توانند از آن استفاده کنند و حتی نوع چاپ مدنظر خود را به چاپخانه جواهری پرینت سفارش دهند.

از بهترین نوع سی دی و دی وی دی چاپدار به منظور رایت انواع اطلاعات، می توان به مارک هایی چون sony. maxel. Princo. Datalife اشاره کرد که از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند.

راهنمای خرید بهترین برند سی دی وDVD پرینتبل و چاپدار


اگر به لوح های فشرده سی دی و دی وی دی نیاز دارید .تا اطلاعات مختلف را بر روی آن ها ذخیره کنید. توصیه می کنیم از برندهایی که نام بردیم بدین منظور استفاده کنید. اولویت در هنگام خرید این محصول به بهترین چاپ سی دی/بهترین چاپ دی وی دی/بهترین مارک سی دی/بهترین مارک دی وی دی مرتبط خواهد شد.

بهترین برند سی دی وDVD پرینتبل به مارک jp و برای سی دی و دی وی دی چاپدار به مارک های خارجی چون sony. maxel. Princo. Datalife محدود خواهد شد. اگر تصمیم به خرید سی دی و دی وی دی با مارک های شناخته شده گرفته اید. می توانید به فروشگاه های مجاز سطح شهر یا فروشگاه های آنلاین معتبر مراجعه کنید و بهترین مارک سی دی/بهترین مارک دی وی دی را با بهترین چاپ سی دی/بهترین چاپ دی وی دی خریداری نمایید.

طبقه بندی
اطلاعات
درباره فروشگاه بازار 20
مشاوره ، انتخاب و خرید آنلاین
بازار 20 با جمع آوری برندهای برتر ایرانی و خارجی در نظر دارد بدون جانب داری از یک برند یا محصول خاص و با توجه به شرایط مشتریان عزیز و با در نظر گرفتن موارد استفاده، بهترین مشاوره را جهت انتخاب محصول مورد نیاز در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین این مجموعه آماده همکاری با کلیه تولید کنندگان و وارد کنندگان عزیز جهت ارتباط مستقیم با مصرف کننده و فروش محصولات بدون واسطه می باشد.

© 2024 - کلیه حقوق مادی و معنوی به فروشگاه بازار 20 تعلق دارد