خانه و آشپزخانه

قیمت و خرید انواع وسایل آشپزخانه و .........
ادامه مطلبدوستانی که با عشق و شوق بسیار به دنبال برگزاری مراسم عروسی و شروع زندگی مشترک خود می باشند، به احتمال خیلی زیاد، در حال حاضر دغدغه اصلی شما خرید لوازم آشپزخانه است؛ بویژه در حال حاضر که قیمت‌ لوازم آشپزخانه سر به فلک کشیده است. بنابراین در حال حاضر بیش از هر زمانی نیاز به کسب اطلاعاتی در مورد خرید وسایل آشپزخانه با قیمت مناسب هستید. این مساله از چند لحاظ بسیار مهم می باشد. نکته اول اینکه لوازم آشپزخانه شامل طیف وسیعی از لوازم می‌شود که نیازمند بودجه زیادی است. بنابراین اگر بتوانید ملزومات آشپزخانه خود را با قیمت مناسب خریداری نمائید، می‌توانید صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای کنید. بنابراین با کمی دقت و جستجو می‌توانید پول بیشتری ذخیره کنید. مساله بعدی این است که بخش عمده‌ای از فعالیت‌های روزمره زندگی در آشپزخانه صورت می‌پذیرد. بنابراین در هنگام خرید اینترنتی لوازم آشپزخانه باید هم به راحتی استفاده از این لوازم آشپزخانه توجه نمود و این که حتما لوازم آشپزخانه‌ای بخرید که بدون احساس ناراحتی بتوانید کارهای مورد نظر خود را انجام بدهید و اینکه هم کیفیت و کارآمدی آن‌ها در نظر بگیرد؛ چرا که معمولا لوازم آشپزخانه جزوء پرکاربردترین لوازم خانه می باشد.

مشکل رایجی که در هنگام خرید لوازم آشپزخانه اکثر زوج‌ها  با آن مواجه میگردند این است که روز به روز به لیست لوازم آشپزخانه اضافه می‌شود، و برخی از این وسایل آشپزخانه کارایی چندانی نیز ندارند و مدت‌ها بدون استفاده از آن در گوشه کابینت می‌ماند. همچنین در برخی موارد ممکن است بدلیل کمبود وقت، خرید بسیاری از لوازم آشپزخانه کاربردی که بسیار پرکاربرد هستند و در نگاه اول شاید جزوء لوازم ضروری آشپزخانه نباشند از قلم بیفتند یا بدون اینکه تحقیق کنید که کدام برند خوب است و مقرون به صرفه میباشد، اقدام به خرید محصولات آشپزخانه کنید. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم قبل از اینکه در خرید خود دچار بی‌نظمی و فراموشی شوید، بهتر است لیست وسایل آشپزخانه خود را تهیه نمائید.

درضمن فروشگاه آنلاین بازار 20 شعبه اینترنتی زنجیره فروشگاه‌های خانه و آشپزخانه، متعلق به شما  می‌باشد. هدف بازار20 خدمت به خانواده های ایرانی و ارائه راهكارهایی برای بهبود شیوه زندگی است. ماموریت بازار20 در هفت بخش تخصصی تعریف شده است كه هر بخش نیزگروهی از كالاهای مورد نیاز در خانه را از میان بهترین كالاهای جهان عرضه می دارد. اولین بخش این گروه یعنی (خانه و آشپزخانه) در آذر ماه سال ۱۳۸۶ و سپس دو بخش (خواب و حمام) و ( خوراكی و آشامیدنی) و...... در سال ۱۳۹۰ و بخش (مبلمان و دكوراسیون) در سال ۱۳۹۱ و بخش (نور و روشنایی) در سال ۱۳۹۲ راه اندازی شده است.

امروزه بازار20  بیش از صد برند از برترین های جهان را در این مجموعه با بیش از ۵۰ هزار نوع كالا عرضه می كند.

زندگی مدرن در چارچوب شاخص های کیفی در مقیاس جهانی نیز ما را بر آن داشته است که با تکیه بر شناخت نیاز های خانواده های ایرانی و بررسی بازارهای جهانی دست به گلچین کالاهایی بزنیم که در بردارنده مواردی باشند که توجه به آنها برای زندگی در سطح استانداردهای جهانی اجتناب ناپذیر می باشد. آسیب شناسی وجود عناصری چون سرب و آلومینیوم و آسیب های ناشی از تماس با این مواد ما را به سمتی می برد که با دقتی وافر به برگزیدن کالاهایی بپردازیم که از حیث سلامتی جنس و کمترین شائبه ای را برای خریدار باقی نگذارد. از سویی شناخت سبک، زیبایی شناسی از منظر زندگی مدرن و نیز تنوع سلیقه و نیازها به جامعه سبب گردیده است که توجه به سلامتی را بدون در نظر داشتن این نکات ظریف عملی ندانیم و البته این هر دو وقتی در کنار کیفیت بالای کالا می نشیند همه و همه این اطمینان را به خریدار نیز می دهد که برای انتخاب وسایل خانه و آشپزخانه خود به مرکزی فراخوانده شده است که ضمن صرفه جویی در وقت و انرژی، خاطر او را از جهت پیشگیری از آثار سوء شناخته شده برخی از مواد و لزوم پرهیز از آنها، آسوده کنید.

تلاش ما این است كه شاهد شادمانی و سلامتی و كیفیت و زیبایی بیشتری در خانه شما عزیزان باشیم.

    درباره ما

    بازار 20 یک سایت در زمینه فروش خانه و آشپزخانه می باشد و قصد دارد تمام نیازهای مشتریان و کاربران را فراهم کند. بازار 20  تمامی محصولات خود را از برند های معتبر و با کیفیت عالی دریافت می نماید و خدمت شما عزیزان ارائه می دهد. و برای شما مشتریان عزیز ارسال می شود.

 

طبقه بندی
اطلاعات
درباره فروشگاه بازار 20
مشاوره ، انتخاب و خرید آنلاین
بازار 20 با جمع آوری برندهای برتر ایرانی و خارجی در نظر دارد بدون جانب داری از یک برند یا محصول خاص و با توجه به شرایط مشتریان عزیز و با در نظر گرفتن موارد استفاده، بهترین مشاوره را جهت انتخاب محصول مورد نیاز در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین این مجموعه آماده همکاری با کلیه تولید کنندگان و وارد کنندگان عزیز جهت ارتباط مستقیم با مصرف کننده و فروش محصولات بدون واسطه می باشد.

© 2024 - کلیه حقوق مادی و معنوی به فروشگاه بازار 20 تعلق دارد